Živý prenos zo Žilinských Staromestských slávností 2017

Rádio Frontinus sa rozhodlo už po tretí krát priniesť svojim poslucháčom, ktorí sa nemôžu zúčastniť 23. ročníka Žilinských Staromestských slávností, živý prenos z programu,

DPMŽ - Mimoriadne spoje počas Staromestských slávností 2017

Dopravný podnik mesta Žiliny s.r.o. (ale aj SAD, viď príloha) oznamuje cestujúcim, že počas Staromestských slávností v dňoch 25.5. – 27.5.2017 budú po 23. hodine premávať mimoriadne spoje z centra mesta na jednotlivé sídliská a do mestských častí.

SAD Žilina - Mimoriadne spoje

Kedy: 25.05.2017 a 26.05.2017
Odchod: 24:00 hod.
Odkiaľ: Autobusová stanica Žilina

23 ročník Staromestských slávností má pripravený pestrý program

Už budúci týždeň sa mesto Žilina a jeho obyvatelia dočkajú XXIII. ročníka Staromestských slávností. Kultúrne podujatie, ktoré sa koná pod záštitou primátora Žiliny Igora Chomu, aj tento rok prinesie do ulíc mesta množstvo zábavy, hudby, remesiel i viaceré sprievodné podujatia. Od štvrtka 25. mája do soboty 27. mája 2017 sa na pódiách predstaví množstvo umelcov i rôzne hudobné žánre. Podujatie podporila Nadácia Kia Motors Slovakia.

Staromestské slávnosti 2017

Milí Žilinčania a návštevníci nášho mesta,

v tomto roku mesto Žilina organizuje už 23. ročník Staromestských slávností. Toto tradičné podujatie sa stalo neodmysliteľnou súčasťou života v našom meste a je jedným z najvýznamnejších kultúrnych podujatí v našom kraji.